HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDAKesintisiz Elektrik

Firmamız elektrik işleri konusunda kurumsal olmadan önce uzmanlaşmış ve hizmet ağına sıhhi tesisat gibi su işlerini kapsayan aynı zamanda korniş montajı gibi sorunlarınıza da destek olmak amacıyla

Kesintisiz Elektrik, kesintisiz bir hizmet vermek adına 10.08.2019 tarihinde Samsun/Tekkeköy'de hizmet vermeye başlamıştır.

Kesintisiz Elektrik en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak için var. Elektrik tesisatları yaşamınızın en önemli bölümlerinden birini oluşturur. Günümüzde öyle bir alan yoktur ki orada elektrik ve elektrikle çalışan ev eşyaları bulunmasın. Elektrik ile ilgili oluşan sorunların kısa süre içerisinde çözülmesi önemlidir.

Elektrik tesisatındaki sorunların zamanında çözülememesi hususunda yaşam alanlarınızın, ev ve iş yerlerinizin zarar görmesinin yanı sıra yangın çıkma olasılığı da vardır. Bunların yanı sıra cihazlarında elektrik akımlarındaki sorunlar nedeni ile bozulma durumu söz konusu olabilir. Yaşanılan bu durumlara karşı acil elektrikçi ile irtibata geçilmesi gerekir. Biz sizin sorunlarınızın çözülmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Evlerimizde ve iş yerlerimizde yaşayabileceğimiz elektrik sorunları için firmamızı tercih edebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizden güvenli ve kaliteli hizmet alarak elektrik arızalarının en iyi şekilde çözülmesini sağlamanız mümkündür. Verdiğimiz bu kaliteli hizmet sayesinde elektrik ile ilgili her türlü sorunuzun çözümünü bulabilirsiniz.

Her zaman güler yüzle çalışan kadromuz siz değerli müşterilerimizi her türlü tehlikeden kurtarır ve sizlerin memnun olmanız için 7/24 hizmet vermektedir.